Aktivní konopný šampon na vlasy

20.10.2014 10:15

Novinka č. 17.konopný šampon Eurona

(obj. kód 6031, objem: 200 ml, cena: 219kč)

O pozitivních účincích konopí jsme se již přesvědčili u konopného krému na ruce, který se stal velmi oblíbenou novinkou z jarního katalogu. Nyní nám Eurona rozšířila tuto řadu o další podobně úžasné produkty - Aktivní zpevňující péče, který jsem představovala zde: https://www.e-vzorky.cz/news/aktivni-zpevnujici-pece-s-konopnym-olejem/. Spolu s aktivním chladivým a hřejivým konopným krémem a sprchovým gelem s konopím tvoří ucelenou řadu.

Proč právě konopný olej?

Konopný olej zná lidstvo už celá tisíciletí. Na internetu jsem vygooglila, že obsahuje nenasyceé mastné kyseliny omega 3 a 6 a vitamíny, které lidský organismus sám nedokáže vytvořit a patří tak mezi nejcennější oleje z rostlinné říše. Je vhodný pro vnitřní užívání a také významným pomocníkem pro léčbu kožních problémů. Olej je získáván ze semen Cannabis sativa.

Konopný olej je přírodní, velmi dobře se do pokožky vstřebá a nezanechává ji mastnou. Vyrovnává PH a obnovuje přirozený mikrofilm a tím i odolnost pokožky vůči všem negativním faktorům. Jeho šetrnost ocení především alergici, lidé s citlivou pokožkou a rodiče miminek. Je velkým pomocníkem i při léčbě popálení a hojení ran.

Proč právě konopný olej značky Eurona?

Tento výrobek neobsahuje barviva ani konzervanty a neobsahuje parabeny. Olej je vysoce koncentrovaný, stačí opravdu maličko. Netvrdím, že je Eurona nejlevší na trhu, ale naši zákazníci oceňují především prvotřídní kvalitu, šetrné složení a minimální dávkování. Důvěřuji značce Eurona, která jako český výrobce působí na trhu již jedenáctým rokem a umožňuje všem nakupovat mnohem levněji prostřednictvím vlastního zákaznického čísla.

A nyní k samotnému šamponu:
Má praktickou pumpičku, pro jedno mytí Vám postačí malá kapička. Kromě konopí obsahuje i komplex vitamínů, antiagent proti stárnutí a D-Panthenol pro zklidnění. Je určen pro všechny typy vlasů, tvoří bohatou krémovou pěnu plnou vitamínů a zklidňující péče.

Mezi 5 plusových účinků patří především:
  • jemné čištění vlasů bez ucpávání vlasových pórů
  • zklidnění projevů suché vlasové pokožky
  • regeneruje
  • hydratuje
  • dodává vlasům nádherný lesk a vitalitu

Šampon můžu doporučit opravdu všem, neboť jeho šetrné složení zaručí, že regeneruje, vyživuje a posiluje vlasy. Zlepší jejich kvalitu už po několiky mytích a zanechává je zdravé a lesklé. Je vhodný pro všechny typy a neobsahuje Parabeny.

 

Hezký den a zítra pokračujeme :-)

 

Zpět