Aktivní zpevňující péče s konopným olejem

17.09.2014 15:20

Když jsem přemýšlela nad tím, kterou z novinek představím jako první, plánovala jsem si obvyklé aviváže. Eurona je především čistící a prací program a k němu voňavé a kvalitní aviváže patří. Mají nádherné designové obaly, krásné vůně a u našich zákazníků jsou velmi oblíbené. Nakonec jsem však dala na svůj pocit a jako první Vám chci představit novinku, jež mě utkvěla v paměti ze všech nejvíce, její vůně zbystřila všechny smysly a dojmy a účinkem si mě získala navždy.

 

1. Novinka:

Aktivní zpevňující péče s konopným olejem

(obj.kód: 6035, 150ml, 199Kč)


Nádherná vůně pokožky, příjemný dotek a spoustu pozitivních účinků. Vůbec jsem netušila, že konopný olej v kombinaci s ricinovým olejem dokáže tak nádherně vonět. Tento olej má navíc svých pět P plusových účinků:

  • Zpevní pokožku
  • Vyživuje
  • Hydratuje a zabraňuje dalšímu vysušování
  • Regeneruje suchá, citlivá a požkozená místa na pokožce (jizvy, stroupky, akné, ekzémy)
  • Zvláčňuje pokožku

Jak tento výrobek použít?

Přiměřené množství oleje stačí jemně vetřít do čisté a suché pokožky a nechat aktivně působit. Pro výraznější efekt zpevněné pokožky je doporučeno pravidelné masírování lehkými krouživými pohyby od zdola nahoru po proudu lymfy alespoň 1x denně.

Proč právě konopný olej?

Konopný olej zná lidstvo už celá tisíciletí. Na internetu jsem vygooglila, že obsahuje nenasyceé mastné kyseliny omega 3 a 6 a vitamíny, které lidský organismus sám nedokáže vytvořit a patří tak mezi nejcennější oleje z rostlinné říše. Je vhodný pro vnitřní užívání a také významným pomocníkem pro léčbu kožních problémů. Olej je získáván ze semen Cannabis sativa.

Konopný olej je přírodní, velmi dobře se do pokožky vstřebá a nezanechává ji mastnou. Vyrovnává PH a obnovuje přirozený mikrofilm a tím i odolnost pokožky vůči všem negativním faktorům. Jeho šetrnost ocení především alergici, lidé s citlivou pokožkou a rodiče miminek. Je velkým pomocníkem i při léčbě popálení a hojení ran.

Proč právě konopný olej značky Eurona?

Tento výrobek neobsahuje barviva ani konzervanty a neobsahuje parabeny. Olej je vysoce koncentrovaný, stačí opravdu maličko. Netvrdím, že je Eurona nejlevší na trhu, ale naši zákazníci oceňují především prvotřídní kvalitu, šetrné složení a minimální dávkování. Důvěřuji značce Eurona, která jako český výrobce působí na trhu již jedenáctým rokem a umožňuje všem nakupovat mnohem levněji prostřednictvím vlastního zákaznického čísla.

konopný olej Eurona

Zpevňující olej je opravdu velmi příjemnou záležitostí pro naší pokožku. Chcete-li vyzkoušet jeho účinek na sobě, napište si o vzoreček.

Hezký den a zítra jsem zpět s další novinkou.

 

 

Zpět