Aviváž & kondicionér Sweet Heart - Miláček

23.09.2014 15:25

(Obj.kód 1134, cena 199Kč, 1000ml)

Aviváž eurona

Pro dnešek mám velmi snadný úkol :-)

Rozepisovat se o nádherných vůních v našich avivážích je jednoduché. Ale začnu Od začátku. Aviváže patří mezi nejprodávanější výrobky z Eurony, oblíbily si je i zákaznice, které jinak používají své vyzkoušené prostředky a nemají potřebu měnit. Eurona má ve svém sortimentu 30 vůní +1 aviváž neutrál bez parfemace. Dávkování je minimální, jen 18ml na plnou 5-6kg pračku. Celé balení vydrží tedy minimálně na 55 praní a cena jedné prací dávky je 3,62Kč v katalogových cenách. Spotřebitelé se svým vlastním zákaznickým číslem nakupují o dalších 15-25% levněji a tedy i perou levněji :-). Tolik statistika.

Aviváž Sweet heart, kterou jsme si s kolegyněmi žoviálně přejmenovaly na"Miláčka" si u mě získala největší pozornost. Nádherná jemná květinová vůně v kombinaci s něžností má harmonizační a uklidňující účinky. Mezi vonné složky patří květ jabloně, květ bavlníku a mošus. Je to vůně, kterou si opravdu zamilujete :-)

I Sweet heart má svých 5P:

  • dlouhotrvající parfemace a měkkost
  • neobsahují barviva (která způsobují šednutí prádla)
  • ručníky si zachovávají přirozenou savost
  • obsahují vybrané kosmetické parfémy a Aloe Vera
  • vůně je vysoce stabilní i po sušení prádla v sušice či po žehlení. Prádlo voní několik týdnů po vyprání

Všechny aviváže Eurona jsou svým šetrným a přírodním složením vhodné pro ekzematiky, alergiky, malé děti a všechny zákazníky s citlivou pokožkou. Mají antistatické účinky a výrazně usnadňují žehlení. Kupujete si nejen vůni na prádlo, ale především kondicionér, který vlákno chrání, ošetřuje a narovnává.

Navíc!
Stejnou vůni můžete obdivovat v dalších výrobcích: Tekuté mýdlo s Aloe Vera (obj.kód 3209, 139Kč, 400ml.) a parfémový sášek Sweet heart (obj.kód 1135, 59Kč).

Na závěr opět bonus pro Vás !!!!

Chcete zdarma a nezávazně vyzkoušet vzorek této aviváže Sweet Heart?

Stačí, když budete sdílet tento příspěvek a vzorečk Vám zašlu zdarma poštou !

Zpět