Deodorant pro muže s Aloe Vera

21.10.2014 19:11

Obj.kód 6042, cena 169Kč

"Dokonalá ochrana před pachem bez obsahu hlidníku."

deodorant eurona

Dosud jsem se totiž velmi často setkávala s dotazy zákaznic, zda se neobjeví podobný výrobek i v naší nabídce. A hurá!!!!!! Máme ho tam! Rovnou 2x: Pro ženy a pro muže. Výrobek je bez obsahu hliníku, bez alkoholu. Nneobsahuje barviva a parabeny.

Důležité je podotknout, že se jedná o deodorant, který nezabraňuje přirozenému pocení, narozdíl od antiperspirantu, jež má za úkol blokovat póry a zabraňovat tak perspiraci neboli vylučování potu. Oproti tomu deodorant zabraňuje rozkladu potu a tím brání nepříjemnému zápachu.

I tento výrobek má svých pět P:

  • dezinfikuje a brání tvorbě bakterií
  • hydratuje a osvěžuje
  • zklidňuje a chrání pokožku
  • nezanechává stopy
  • má příjemnou energizující vůní (svěží, citrusová)

Důležitou součásti deodorantu Eurona je také 100% Aloe Vera gel. Aloe, ta zázračná rostlina, která uzdravuje tělo zevnitř i zvenku pomáhá právě s plněním všech pěti P. Dalším velkým pomocníkem je třezalka tečkovaná a lidovém léčitelství je tato bylinka známá svými pozitivními detoxikačními a antiseptickými účinky. Používá se k léčení zánětů, ekzémů, ran i pohmožděnin.

A jaké jsou základní přednosti: poskytuje dlouhodobou ochranu proti nepříjemnému zápachu, jemně pečuje a zvláčňuje, pomáhá udržovat správné Ph pokožky, nevysušuje, nedráždí a neomezuje přirozenou funkci pokožky. Dodává příjemný pocit svěžesti.

 

Děkuji a zase zítra!

Zpět