Eva Kašparová - nová 9% poradkyně

05.06.2019 13:55

Eurona mi do života přišla před 2 roky přes  mojí sestřenici Jitku. Tím ji moc děkuji. Byla u mých rodičů a já se objevila ve dveřích ve chvíli, když mamce vysvětlovala univerzální úklidový prostředek. Tak jsme si začali povídat a já se jí ptala, jestli má něco na vodní kámen. Prý ano, tak mi objednala přípravek na vodní kámen. Bydleli jsme v novém domečku asi rok a v okolí tvrdá voda a vodní kámen mě začal dost zlobit. Vyzkoušela jsem více přípravků, ale skoro bez efektu. Jediné, co mi po komerci zůstalo, jsou poškrábané click-clacky (špunty u umyvadla). Za pár dnů jsem měla přípravek doma a šla jsem testovat podle instrukcí, které mi Jituš sdělila. A ejhle, po hodince vše krásné, bez vodního kamene a ta vůně….měla jsem radost, že jsem objevila něco, co opravdu funguje. Pak jsme se s Jituš sešly, nabídla mi registraci. První co mě napadlo…,,jestli po mě někdo něco bude chtít, bude mi volat, otravovat, tak díky, ale nechci!,, Ujistila mě, že to tady takhle nefunguje.

Tak s registrací byla hned 100bodovka. Chtěla jsem všechny výhody a dárečky. S prvním balíkem doma jsem si řekla, že chci úplně všechny výrobky, ta vůně a krásné obaly, úplně jsem byla omámená. Následně jsem si prošla další kola úspěšného startu.  Za to musím poděkovat hlavně mamince, která mě hodně podpořila a pomohla mi se splněním požadovaných bodů. Asi rok a půl jsem objednávala pro sebe a blízké. Postupně jsem vyměnila všechny komerční přípravky za euroňácké a už nic jiného doma nechci, hlavně kvůli dětem, nám dospělým, ale i přírodě.

Mezitím jsem zavítala do facebookové skupinky Naše Eurona, tam jsem hltala všechny fotky před a po, chválící okénka jsem nechápala a balík za 121 Kč úplné tabu. Pročítala jsem si snad všechny příspěvky, dělala si poznámky jak správně používat výrobky, na co dát pozor, fotky ze společných setkáních mě vždy dostaly.

Pak pomaloučku přišly první registrace, dlouho jsem se držela na 3% stupínku. Trošku problém byl v tom, že nikdo nechápal to moje nadšení z výrobků a prostě z celé Eurony. Každé odmítnutí, negativní reakce mě tak nějak vyvedly z míry, srazily někam na začátek a trvalo mi dlouho než jsem to vydýchala a začala šlapat dál. Teď si z toho už moc nedělám. Řeknu si, škoda, ale jsou tu další ženy, které uklízí, perou a určitě se najde ta, která bude nadšená jako já.  Nějak začaly naskakovat bodíky až jsem nyní na 9% stupínku.

Od začátku ,,euronování,,  až do teď jsem na rodičovské dovolené. Příspěvky od státu, no, co si budeme povídat,…tak bych chtěla aspoň touhle cestou maličko přispět do domácího rozpočtu. Hlavně mě ,,euronování,, moc baví, naučila jsem se plno věcí s počítačem a to nejsme velcí kmoši, poznala skvělé holky, které jsou na stejné vlně  a hlavně naší úžasnou ŽENU, briliantovou Sylvu Jaškovou, které patří obrovské díky za vše, co pro Euronu a svoje holky dělá. Díky, Sylvi, že můžu být ve Tvé síti.

 
Zpět