GO SPUNKY - stylingový přírodní gel na vlasy

22.09.2014 15:24

Novinka č.4

eurona go spunky

(Objednací kód: 6308, cena: 149Kč, obsah: 150ml)

Taky jste si říkali, proč má Eurona zvláštní řadu výrobků pro chlapce a dívky? Většinou přece kluci neřeší obal a vůni sprcháče tolik, co holčičky. Já si to myslela také. Můj sedmiletý syn si klidně a bez protestů umýval vlasy se šamponem s vílou Pinky frou, používal růžové tekuté mejdličko Sladké jahůdky a vždy, když mu kadeřnice po stříhání vlasů přidala trochu gelu, tak to doma hned smýval :-)

Tohle vše platilo do vydání nového katalogu. Ukázala jsem mu dvoustránku s klučičí sadou (str.96-97) a bylo to! Ještě ten den si nechal ode mě dvakrát vyhledat obrázky z katalogu, poctivě je studoval a neustále mě uháněl, abych už objednala....  Najednou si denně geluje vlasy, používá výhradně svůj sprcháč a dokonce neodmítl navonět se parfémem! Eurona opět zabodovala a věřím, že sada Go Spunky se líbí všem borcům.

A teď již avizovaný přírodní stylingový gel. Máme vyzkoušeno již několikrát, vlasy opravdu dlouho drží nagelované, účes je fixovaný, netvoří se lupy nebo jiné prachové částečky. Nádherně a dlouho voní, opravdu jako parfém. A hlavně - nelepí se na ruce! 

Gel je přírodní, mezi aktivní složky patří zejména hedvábný protein, který hydratuje, zanechává jemnou pokožku a zvyšuje její pevnost a elasticitu. Další důležitou složkou je exktrakt z břízy, jenž přispívá k výživě vlasových kořínků, dodává sametový lesk a regeneruje vlas i pokožku. Poslední složku tvoří extrakt z hluchavky, který zase zklidňuje, zamezuje tvorbě lupů a nadměrnému maštění vlasů i pokožky.

Gel na vlasy má svých pět P:

  • přírodní tužící složka
  • dlouhodobá fixace tvaru účesu
  • zklidňuje, zvláčňuje a udržuje přirozenou rovnováhu vlasové pokožky
  • má příjemnou svěží vůni
  • nezanechává nepříjemný lepkavý pocit

Na závěr mám pro Vás opět soutěž (naši poradci již vědí a tak nesoutěží)

Nejrychlejšího soutěžícího se správnou odpovědí odměním tímto stylingovým gelem:

Jaké vůně univerzálních úklidových čističů naleznete v aktuální nabídce společnosti Eurona?


(Nápovědu hledejte ve včerejším článku)

Zpět