Monika Kuncová, nová 12% poradkyně

03.11.2020 11:00

 

Pamatuji si, že někdy začátkem roku při vycházce s dětičkami, mě oslovila Verča (moje sponzorka), zda bych neměla chuť vyzkoušet výrobky od Eurony. Samozřejmě mi podala veškeré informace a mě to lákalo vyzkoušet. Dostala jsem vzorek univerzálu - Green - a už jen ta vůně mi prostě dostala! . Musela jsem ho mít a nejen ten. Objednala jsem si a když jsem zjistila, že vše funguje přesně, jak bylo řečeno a psáno.  Nemusel mě už nikdo přesvědčovat a začátkem února jsem se registrovala.

Zkoušela jsem další a další výrobky a zároveň začala šířit nadšení a vlastní zkušenost, protože, co nevyzkouším na vlastní kůži neumím správně podat a prodat . Dneska můžu říct, že už mám kolem sebe spousta lidiček, které jsou na tom podobně jako já a věřím, že se budeme rozrůstat dál a šířit tyto skvělé produkty!!!

Mé jméno je Monika Kuncová, je mi 41let, jsem momentálně na rodičovské dovolené s nejmladší dcerou 2roky a k tomu mám doma ještě 7 letého školáka. Jinak mám ještě dceru 22let (která prý díky Euroně začala ráda uklízet) a syna 19let (je stejného názoru ). Ty už jsou tzv. samostatné jednotky...teď si říkám proč jsem Euronu nepoznala dříve, že by třeba nebyl takový boj donutit je doma k úklidu . 


Takže se opravdu nestíhám nudit, ale to zná každá z Vás. Ale alespoň chvilku denně se snažím udělat si čas na,euronění, chtěla bych mnohem více....ale musím říct, že teď už se to stalo přirozenou součástí mého každodenního života. Neberu to, jako....musíš dneska něco udělat....ale tak nějak to vyplyne samo. A to je přesně to, co se mě na tom líbí. Za mě je to o přirozenosti, náhodách a ne násilně tlačit na pilu. Samozřejmě je to i o povinnostech,, bez práce nejsou koláče ,,. Spojení s Euronou je přesně to, co bych do budoucna rozhodně nechtěla opustit a sáhnout si výš a mít při tom pořád stejně dobrý pocit, že pomáhám okolí, právě tím, že jim Euronu představím.

 

Zpět