Ochranný deodorant s Aloe Vera pro ženy

18.09.2014 15:21

Obj.kód 6043, cena 169Kč

deodorant Eurona

Druhým výrobkem, který bych Vám ráda představila je Ochranný deodorant s Aloe Vera pro ženy. Dosud jsem se totiž velmi často setkávala s dotazy zákaznic, zda se neobjeví podobný výrobek i v naší nabídce. A hurá!!!!!! Máme ho tam! Rovnou 2x: Pr

 

o ženy a pro muže. Výrobek je bez obsahu hliníku, bez alkoholu. Nneobsahuje barviva a parabeny.

Důležité je podotknout, že se jedná o deodorant, který nezabraňuje přirozenému pocení, narozdíl od antiperspirantu, jež má za úkol blokovat póry a zabraňovat tak perspiraci neboli vylučování potu. Oproti tomu deodorant zabraňuje rozkladu potu a tím brání nepříjemnému zápachu.

I tento výrobek má svých pět P:

  • dezinfikuje a brání tvorbě bakterií
  • hydratuje a osvěžuje
  • zklidňuje a chrání pokožku
  • nezanechává stopy
  • má příjemnou energizující vůní (svěží, citrusová)

Důležitou součásti deodorantu Eurona je také 100% Aloe Vera gel. Aloe, ta zázračná rostlina, která uzdravuje tělo zevnitř i zvenku pomáhá právě s plněním všech pěti P. Dalším velkým pomocníkem je třezalka tečkovaná a lidovém léčitelství je tato bylinka známá svými pozitivními detoxikačními a antiseptickými účinky. Používá se k léčení zánětů, ekzémů, ran i pohmožděnin.

A jaké jsou základní přednosti: poskytuje dlouhodobou ochranu proti nepříjemnému zápachu, jemně pečuje a zvláčňuje, pomáhá udržovat správné Ph pokožky, nevysušuje, nedráždí a neomezuje přirozenou funkci pokožky. Dodává příjemný pocit svěžesti.

 

Soutěž (určená jen pro neregistrované)

Mám pro Vás "opáčko". Nejrychlejšího soutěžícího se správnou odpovědí odměním tímto Deodorantem s Aloe Vera pro ženy:

Pamatujete si ze včerejška 5P pozitivních účinků Zpevňující péče s konopným olejem?

(Nápovědu hledejte ve včerejším článku)

 

Děkuji a zase zítra!

Zpět