Tekuté mýdlo s Aloe Vera Pinky frou

04.10.2014 09:32

(obj.kód 3213, 400ml, cena 139Kč).mýdlo pinky frou Eurona

Velmi voňavá záležitost, zejména pro malé slečny, které stejně jako chlapci, potřebují svou vlastní kosmetiku. Tohle mýdlo je určeno pro každodenní používání. Je velmi jemné s přírodními výtažky a Aloe Vera. Obsahuje i hydratační složky, které zabraňují vysušování pokožky.

Vůně je taková..... pohádková :-). Spojení šťavnatých jahůdek a krémového jogurtu s jemným nádechem vůně malin, broskví a vanilky.

Zdá se Vám toto tekuté mýdlo poněkud drahé? Je to opravdu jen první dojem. Stejně jako všechny ostatní výrobky,  jsou mýdla koncentrovaná a stačí opravdu jen malinká kapička, která se rozetře do suchých rukou a až pak oplachuje. Mýdlo je velmi husté, má vysokou mycí účinnost a na umyvadle Vám vydrží stát několik měsíců. Za tu dobu byste jistě nakupovali komerční tekuté mýdlo nejméně 3x.... Ve výsledku je pak Eurona opět levnější než podobné prostředky z běžných drogerií.

Stejnou vůni naleznete i v dalších novinkách: aviváži  (obj. kód 1131, cena 199Kč), parfémové sašetce (obj. kód 1136, cena 59Kč) a také stejně voní pěna do koupele (obj. kód 6304), balzám na rty (obj. kód 6314) a toaletka EDC Pinky Frou (obj. kód 6305).


Děkuji za Vaše milé reference o výrobcích Eurona !

Je to opravdu skvělá značka. Hezký den a zítra se můžete těšit na novinku č. 11.

Zpět