Univerzální úklidový prostředek ledová tříšť

19.09.2014 15:22

Univerzální úklidový prostředek s vůní Ledová tříšť

obj.kód 3214, cena 226Kč (1000ml)

"Nášuniverzální úklidový prostředek eurona univerzál" je opravdu skvělým pomocníkem v domácnosti, protože se hodí jak na podlahy, nábytek, okna, dveře, kuchyně i koupelny. Zkrátka, pro všechny, kteří mají rádi jednu lahvičku na vše. Právem patří mezi nejoblíbenější výrobky a je jedním z TOP výrobků, které Eurona ve své nabídce má. Nyní se rodinka univerzálů (pomeranč, levandule, zelená a swifter) rozrůstá o novou vůni - ledová tříšť a skvěle se tak doplňuje s WC čističi ve stejné parfemaci.

Co o něm říct? Velmi ráda ho ukazuji zákazníkům, dávám jako vzoreček, protože úspěch je vždy zaručen a univerzál oslní svým účinkem. Dávkování je opravdu minimální - z jedné litrové lahve ředěním získáte 20 velmi kvalitních čistících prostředků (500ml). Cena po naředění je pak opravdu velmi nízká oproti běžným prostředkům z obchodu.

Jaké má vlastnosti?

  • lehce odstraní veškeré nečistoty včetně mastnoty
  • nezanechává žádný povlak
  • obsahuje kokosové mléko, lze tedy použít i na dřevěné podklady
  • silný avšak šetrný k pokožce rukou
  • široká paleta využitelnosti
  • Bez obsahu chloru, formaldehydu, fosfátů

Za vše mluví zkušenosti našich zákaznic: (použity zkušenosti z www.eurona.cz)

Přípravek, který by měl být v každé domácnosti!!!Nevím o ničem na co by nešel použít.Nádherně vyčistí třeba jakýkoli povrch podlahy.Tohle je nejoblíbenější vůně mých zákaznic.

Nemohu nesouhlasit s předchozími komentáři, výrobek je opravdu úžasný! Zejména v krizových časech finančních se osvědčil jako nepostradatelný pomocník, který opravdu zvládne uklidit vše od stropu po podlahu.

Je opravdu výborný. Já s ním vyčistila bez problémů i dvířka u linky, které mi malý počmáral pastelkou a šlo to krásně. Měla jsem ho naředěný 14 dní a teprve teď dochází, takže si myslím, že vydrží dlouho. Je to dobrá věc.

Byl to můj první přípravek od Eurony a nadchnul mě. Příjemná vůně, dlouho vydrží bezvadně funguje.

Tenhle přípravek miluju. Mám čističe na vše /koupelna, wc, kuchyň/ ale když zrovna dojdou tak si prostě namíchám do lahvičky universál a čistí skvěle. Pokud máte podlahy z různých materiálů a nechce se vám pokaždé míchat jiný čstič vemte si UNIVERSáL, hodí se na všechny! Vůně pomerančů je skvělá. Výborně se s ním myjou plastová okna!

Univerzál používám na všechno. Ráno do malého kyblíčku a celej den utírám a utírám :-D večer vyleju do záchoda a štětkou dočistím i mísu :-D bere mi mastnotu zažranou špínu a dostane se všude. To co mi špatně pouštělo to nyní lehce setřu. Je prostě bomba...

 

Na závěr opět bonus pro Vás !!!!

Chcete zdarma a nezávazně vyzkoušet vzorek tohoto výrobku s novou vůní Ledová tříšť?

Stačí, když budete sdílet tento příspěvek a vzorečk Vám zašlu zdarma poštou !

 

Děkuji a těším se v pondělí zase s další novinkou :-)

Zpět