Veronika Uhlířová, nová 9% poradkyně

04.10.2020 19:44

 

Jak jsem se dostala k eurone?

Ve školce na vánoční besidce, mě oslovila Eva Kašparová, s tím že jsem dostala do ruky vzorecek, koupelňák, prý vyzkoušej, budeš překvapená. Tak jsem vyzkoušela. Překvapení bylo wau! Ta vůně, lesk na vodovodní baterii byl. Moje maminka dřív používala eurona aviváž, takže eurona pro mě nebyla až tak cizí. Ale osobně jsem nikdy nevyzkousela. Později mi Eva nabídla katalog, ukázala jsem ho i mamince, a pak i kamarádce. Bez toho aniž bych věděla o 100b obj.

Poslala jsem Evě svoji objednávku a prý email, telefon, adresa... A příště už si objednas sama. Tak jsem byla trošku zarazena, že já nechci žádnou registraci. Ale pak mi Eva řekla, co vše dostanu za 1. 100bodovou objednávku, tak jsem do toho šla. Ničím se nezavazujes, jen objednavas levněji. Moje 1.objednavka byla 03/2019.

Celý rok jsem byla jen samospotrebitel i prodejce. Až po roce jsem poprvé registrovala 02/2020,pak to stoupalo, každý měsíc aspoň jedna registrace, někdy se podařilo jindy ne. Netlacila jsem na pilu. Až teď se stala eurona mým druhým zaměstnáním po večerech se jí věnuji a když se něčemu věnujes, tak tě to baví a výsledky jsou znát. V oslovovani stále plavu, jsem nervózní, ale mám pod sebou už pár lidí a mám za ně určitou odpovědnost. Jsem zvědavá jak bude probíhat a stupnovat se další provize. Odměny jsou také velmi motivující. Proto chci pokračovat,ikdyz už jsem svého cíle dosáhla.. Jsem na 9% a čeká mě balíček za 121kc. Ale chci, aby tento pocit štěstí měli i mé aktivní poradkyně a zažili ten pocit, kdy dosáhnou svého cíle.

Jsem na eurone už tak závislá, že musím každý den něco. Tzv. Denepe.. Aniž bych si to pripoustela, jde to tak nějak samo. Baví mě to a chci snadný úklid, provoneny dům a šetření ekologie šířit dál.

Zpět