Eurona by Cerny

je český výrobce sídlící ve Lhotě u Červeného Kostelce a již čtrnáctým rokem vyrábí ekologicky šetrné výrobky pro nás a naši domácnost. Ve svém sortimentu má více než tři stovky výrobků z řad: praní, mytí nádobí, úklid domácnosti, autokosmetika, hnojiva, řada Clinical Care, professional cosmetix a další. Vše naleznete v přehledném katalogu.

Jako registrovaní zákazníci si výrobky snadno nakupujeme prostřednictvím zákaznického čísla v e-shopu této firmy a to s trvalou marží za velkoobchodní ceny. Zboží je vždy doručeno až do domu během 24-48 hodin od objednání. Firma působí v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Záleží Vám na zdraví Vašich dětí? Naše výrobky můžete bezpečně používat i pro citlivou a jemnou pokožku nejmenších děťátek.

Jste alergici, astmatici a nebo trpí podobou nemocí někdo z Vašich blízkých? Eurona je vhodná právě pro citlivou pokožku, žádný z výrobků neobsahuje chlor, formaldehyd, fosfáty a plnidla, která právě často spouštějí tyto problémy.

Máte vlatní biologickou čističku odpadních vod? Pro užitvatele biologických ČOV je Eurona vhodná varianta - zajišťuje sprváné množení mikrokultur ve Vaší čističce a tím i její správnou funkčnost.

Je Vám blízká ekologie? Žádný z výrobků neobsahuje fosfáty, formaldehydy, chlor a nejsou testovaná na zvířatech.

https://i.imgur.com/cpDthPk.jpg

Výhody:

100% garance: všechny výrobky lze do 30 dnů od objednání vrátit a to i načaté a částečně spotřebované.

Zákaznická marže: S vlastním registračním číslem nakupujete vždy levněji než za ceny uvedné v katalogu (ceny ABC)

Více než 400 výrobků rozdělených do kompletních produktových řad, 30 parfemací a 32 ucelených řad se stejnou vůní, 2x ročně nový katalog, měsíční letákové nabídky.

A další motivační akce, soutěže, vzdělávání, seberealizace.

Jako manažerka této společnosti jsem připravena Vám pomoci s použitím výrobků, správným ředěním, dávkováním, poradit s objednávkou, předat tipy na nejoblíbenější výrobky a vůně a předávat veškeré informace co nejrychleji.

Chcete si nejdříve některý z výrobků nezávazně vyzkoušet? Zašlu Vám zdarma vzorky k testování !

Těším se na Vaše postřehy a komentáře!

Sylva Jašková

 

Vaše náměty a otázky.

Datum 05.02.2017

Vložil .

Titulek .

Odpovědět

.

Datum 17.03.2016

Vložil Věra Charvátová

Titulek Vzorky

Odpovědět

Zdravím. Narazila jsem na Vaši kosmetiku a velmi mě zaujala. Mohla bych si u vás objednat nějaké vzorky na vyzkoušení? Mám doma astmatika i alergiky a pracuji jako kosmetička. Takže uplatnění u nás bude veliké, pokud budeme spokojeni
Děkuji a s pozdravem
Charvátová Věra
Email: verus.charvatova@seznam.cz
Tel 728941920

Ocenění:

Eurona si na konci roku 2017 převzala významné ocenění z programu "Národní cena kvality". Je moc příjemné vědět, že podporujeme tak skvělou českou firmu s českým kapitálem, vlastní výrobou a vývojem. Chcete být také součásti? Stačí mít své vlastní zákaznické číslo, které získáte s Eurona ID: 420-8666765999

Společnost EURONA  je držitelem certifikátu „TOP CZECH QUALITY

Eurona, Eurona by Černy, Eurona Cerny, Eurona Černy, Prima

Eurona by Černy také  získala v prestižní soutěži Vodafone firma roku 2011 Královehradeckého kraje  2. místo.

Eurona, Eurona by Černy, Eurona Cerny, Eurona Černy, Prima

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

Při registraci uvádějte heslo pro hosta: 420-8666765999