Rok 2018 byl i pro mě obrovským mezníkem ve spolupráci s Euronou a byl rokem nejúspěšnějším nejen pro nás, ale i pro celou společnost Eurona.

V březnu 2018 jsem obhájila pozici safírové top manažerky, v prosinci 2018 pak i pozici briliantovou. Sama bych těchto mezníku nikdy nedosáhla. Vždy je to práce týmu, nadšených poradkyň a poradců a všech zákazníků, kteří si oblíbili tyto skvělé výrobky, byli vůči nám laskaví, vyslechli si nás, vyzkoušeli a přesvědčili se, že Eurona je opravdu báječná. Stejně také uvěřily dámy, které se vrhly na svou kariéru s Euronou, a které pracují s velkým nasazením a chutí. V loňském roce přibylo rovnou 28! nových TOP manažerů do celé naší obchodní sítě, což je opravdu rekordní počet. Eurona nám krásně vzkvétá a mám pocit, že kvetou i všichni úžasní kolegové a kolegyně. Přeji Vám všem, ať je i rok 2019 neméně úspěšný, a ať Vás spolupráce s Euronou nadále baví. 

Děkuji mému skvělému týmu za energii,  co vytváří a děkuji i skvělé Euroně, bez které by to zkrátka nešlo. Jako poděkování jsem si pro vás připravila na celý měsíc leden / januar soutěž, kdy odměňuji skutečně každého, kdo si objedná (zvládne limit bez poštovného). Mé úžasné TOP manažerky v první aktivní linii jsem pozvala na prodloužený víkend do romantického italského města Milána. 

Věřím, že příští rok na podobném víkendu může být každý z vás, stačí, když se rozhodne jít si za svým cílem. 

Děkuji ! ❤❤❤

 

Jmenuji se Sylva Jašková a o Euroně, českém výrobci bytové kosmetiky, jsem se dozvěděla na podzim roku 2007 od mé kamarádky. Nejdříve jsem vyzkoušela prací prášky a aviváže. Byla jsem doslova fascinována minimálním dávkováním a skvělým výsledkem praní.

Nikdy by mě nenapadlo, že bych se mohla Euroně věnovat víc než jen nakupovat výrobky pro svou potřebu, ale zvědavost a nadšení z výsledku byly silnější a já to zkusila. Zjistila jsem, že mě nesmírně baví dělit se o zkušenosti s používáním těchto jedinečných výrobků, baví mě připravovat materiály pro nově příchozí zákazníky, vymýšlet motivační a podpůrné akce, prezentovat a hlavně mě to těší natolik, že se této práci věnuji naplno.

S Euronou jsem začala spolupracovat v průběhu rodičovské dovolené. Nejprve jsem ukázala výrobky a katalog přátelům a rodině. Sbírala jsem objednávky a později i začala registrovat první poradce a pořádat skupinová setkání. Během dvou let jsem budovala svou obchodní skupinu. Nejdříve jsem postupovala docela rychle nahoru, každý měsíc o provizní stupínek výš, až na pozici 15% a 18%, kde jsem se zdržela vždy několik měsíců.

Poprvé jsem překročila hranici 10.000 bodů a postoupila na 21% provizní stupeň v listopadu 2009. Díky Euroně jsem nemusela po skončení rodičovské dovolené řešit návrat do práce, či hledání nového pracovního místa a věnuji se pouze a jen této činnosti. Po absolvování speciálního školení a složení závěrečného testu jsem se stala v rámci Eurony i certifikovaným lektorem Angel Team Professional(ATP) a jsem rovněž členem V.I.P. zóny ATP.  V roce 2014 jsem dosáhla nové pozice  "rubína" a po osmiměsíčním obhájení již smím používat titul Rubínový leader, kterého si velmi cením.

Eurona mě baví již mnoho let a rozbalování voňavých balíků stálle pro mě znamená radost a potěšení, takové malé Vánoce.  Díky Euroně jsem nezávislou a svobodnou ženou. Mám čas na rodinu, koníčky, zábavu a vzdělání. V roce 2014 jsem dokončila vysokoškolské studium, obhájila jsem pozici Rubínový leader a začala se učit golf :). V následujích dvou letech jsem se díky svým individuálním výkonům nominovala mezi 35 nejúspěšnějších poradců, prodejců a sponzorů a zažila dvakrát exkluzivní Dovolenou snů na řeckém ostrově KOS.

Rok 2017 byl ve znamení desetileté spolupráce s Euronou. V srpnu 2017 jsem poprvé postoupila na vysněnou pozici "Safírový leader" a hned v listopadu dokonce jako historicky první TOP manažer jsem dosáhla pozice "Briliantový leader". 

Rok 2018 byl i pro mě obrovským mezníkem ve spolupráci s Euronou a byl rokem nejúspěšnějším nejen pro nás, ale i pro celou společnost Eurona. Eurona slaví 15. leté výročí a já začala druhé desetiletí spolupráce.

V březnu 2018 jsem obhájila pozici safírové top manažerky, v prosinci 2018 pak i pozici briliantovou. Sama bych těchto met nikdy nedosáhla. Vždy je to práce týmu, nadšených poradkyň a poradců a všech zákazníků, kteří si oblíbili tyto skvělé výrobky, byli vůči nám laskaví, vyslechli si nás, vyzkoušeli a přesvědčili se, že Eurona je opravdu báječná. Stejně také uvěřily dámy, které se vrhly na svou kariéru s Euronou, a které pracují s velkým nasazením a chutí. V loňském roce přibylo rovnou 28! nových TOP manažerů do celé naší obchodní sítě, což je opravdu rekordní počet. Eurona nám krásně vzkvétá a mám pocit, že kvetou i všichni úžasní kolegové a kolegyně. 

S Euronou lze opravdu snadno uspět. Nejdůležitější je Vaše vnitřní motivace, trpělivost a vytrvalost. A pak také správně zvolené cíle. Já jsem velký snílek a díky Euroně si již nyní plním své sny. Cílem nemusí být jen pasivní příjem, já se ráda seznamuji s novými lidmi, baví mě sledovat, jak mé poradkyně postupně zvládají každý krůček k úspěchu a jak se z nich stávají sebevědomé ženy, které mají mnoho co předávat dál.


Těším se na každého nového poradce, těším se i na Vás!!!!!

Pro on-line registraci použijte tento odkaz a jako heslo uveďte 420-8666765999. 

 

 

Galavečer 2017

 

Eurona nejsou jen ty úžasné kvalitní a voňavé výrobky. Je to především příležitost !

Chcete-li do mého týmu, pište a volejte :) výsledky máme.

A já jsem velmi pyšná, že jsem jako druhá žena v celé Euroně dosáhla na titul Safirový leader + v mé síti je již ! 5 ! rubínů. Nově se přidaly mé skvělé kolegyně Petra Gregůrková a Iveta Janíčková a posunuly se na pozici rubínového leadera. Eurona je prostě nejlepší a my se skutečně neflákáme !

 

 

NOVÁ TOP MANAŽERKA v naší síti - Jana Zrůbková

která rozšiřuje tým Jitky Jeřábkové a já ji velmi gratuluji  k obhájení !!!!

Jana je maminkou dvou malých chlapců a před nástupem na mateřskou dovolenou pracovala jako učitelka ve škole.

A jak to vše začalo?

K Euroně mě přivedla kamarádka Jitka Jeřábková.  Jitka mi nabídla agenta, ať si ho zkusím na skvrny, co měl syn na tričkách. Zrovna mi jen tak mezi řečí řekla, že bych si mohla nakupovat sama. Odjela jsem s kyblíkem a červíkem v hlavě. Můj první počin byl takový, že jak jsem byla natěšená na odstraňování skvrn, nacpala jsem plný kýbl barevného i bílého prádla a nechala přes noc.  Pak jsem s hrůzou zjistila, že barevné a bílé zvlášť , ale ráno vše čisté a zmizela i skvrna od vína, praná několikrát.

Dalším efektem bylo zlepšení kůže syna, který do té doby byl neustále plný vyrážek. Manžel si zas pochvalovat, že při jeho alergii na pot ho již nic nesvědí.

To mě přesvědčilo a oslovila jsem kamarádky na ulici, které mě podpořily a objednaly si.Začala jsem stoupat stupínek po stupínku. Na začátku jsem byla prodejce, brzy jsem, ale pochopila, že pokud chci víc, musím se stát poradcem.

Tato práce mě neskutečně naplňuje, jsem na mateřské s druhým synkem a užívám si finanční nezávislost  a jsem šťastná, že jsem poznala spoustu nových tváří a úspěšných žen.   

(Více: https://www.uklid-zdrave-hrave.cz/cz/blog/jana-zrubkova--delila-se-o-zazitek-dnes-je-top-manazerka15.php)

ČERVEN 2017 - Daniela Šiknerová, nová TOP manažerka

 
 

Máme novou TOP manažerku:

Danielu Šiknerovou,  která patří do týmu Broňky Štůskové a já ji velmi gratuluji  k obhájení !!!!

Daniela je maminka tří malých dětí a do Eurony se registrovala v roce 2012. Postupně se ze spokojené samospotřebitelky vypracovávala na aktivní poradkyni. V loňském roce ji skončila rodičovská dovolená, a proto se rozhodla, že se Euroně bude věnovat naplno. Nyní už má svou samostatnou obchodní síť a já ji přeji mnoho úspěšných následovníků.

Gratuluji k dalším úspěchům z mé skupiny !

 

Gratuluji mé skvělé TOP manažerce ESTER KUBZOVÉ, která  v únoru 2017 obhájila pozici rubína a stává se novou RUBÍNOVOU TOP manažerkou (v celé Euroně je nás zatím jen osm - a mě těší, že rovnou čtyři patří do mé skupiny.

V prosinci 2016 obhájila pozici TOP manažerky JITKA JEŘÁBKOVÁ

Na fotografii zprava (od nejvyšší): Rubínová Top manažerka Ester Kubzová a její Top manažerka Petra Gregůrková, Rubínová Top manažerka Sylva Jašková a Top manažerka Jitka Jeřábková.

 

V roce 2016 rozšířilo mou obchodní skupinu dalších šest TOP manažerek: Iveta Janíčková, Petra Gregůrková, Hanka Vychodilová, Věrka Böhmová, Bohdanka Pufferová a Oleksandra Vychodilová !

Je nás už 14!!!! A věří, že rok 2017 přinese mnoho dalších nových tváří ! S Euronou je opravdu úspěch zaručen. Naše obchodní síť produkuje měsíčně více než 3,7 milionový obrat :). Děkuji všem mým skvělým TOP manažerkám a všem poradcům, prodejcům a koncovým zákazníkům.

 

 

 

Galavečer 2016

Ve skvělé společnosti TOP manažerek z mé obchodní sítě: (Zleva: Petra Gregůrková, Iva Kretková, Magda Krainová, Sylvie Smětáková, Ester Kubzová, má nadsponzorka Bára Skálová, Iveta Janíčková, Bronislava Štůsková, já)

eurona-top

Zažila jsem podruhé Dovolenou Snů s Euronou.

Už se Vám někdy stalo, aby Vás Vaše firma nebo Váš šéf pozval a zadarmo vzal na týdenní ultra all inclusive dovolenou na báječný řecký ostrov KOS? Ne? Mně už dvakrát a ráda bych příště pozvala i Vás. Jak je to možné?

Já letěla jen za to, že stále miluji voňavé výrobky a ráda je doporučuji dál.  Společně se mnou se tento sen splnil i dalším 41 poradcům. Opět někteří z nás viděli poprvé moře, někteři poprvé letěli letadlem a všichni dohromady jsme si přivezli spoustu zážitků.

Nebylo podstatné, jak dlouho u Eurony jsme a na jakých pozicích figurujeme. Rozhodovaly jen osobní výsledky každého z nás. Nepíšu proto, abych se chválila, ale chci Vám říct, že EURONA umí plnit sny a že příště může splnit sen i Vám! Já si tuto příležitost rozhodně ujít nenechám!

Děkuji za tento zážitek!


 

 

 

Peter Urbanec, Bára Skálová a já :-)

duben 2016, Pardubice

24. února 2016, PORADA TOP manažerů s vedením společnosti Eurona + představení novinek JARO 2016

 

Můj tým TOP manažerek :-)

 

Náš tým společně!

GALAVEČER EURONA, SEČ 2015

 

Představení novinek, 26. srpna 2015

Porada TOP manažerů Eurona, 25. 6. 2015

Zažila jsem Dovolenou Snů s Euronou.

Už se Vám někdy stalo, aby Vás Vaše firma nebo Váš šéf pozval a zadarmo vzal na týdenní ultra all inclusive dovolenou na báječný řecký ostrov KOS?

Jen za to, že milujete voňavé výrobky a rádi je doporučujete dál? Mně ano a společně se mnou se tento sen splnil i dalším 34 poradkyním. Některé z nás poprvé viděly moře, některé poprvé letěly letadlem a všechny dohromady jsme si přivezly spoustu zážitků. (Já jsem poprvé v životě jezdila na vodním skútru).

Nebylo podstatné, jak dlouho u Eurony jsme a na jakých pozicích figurujeme. Rozhodovaly jen osobní výsledky každé z nás. Nepíšu proto, abych se chválila, ale chci Vám říct, že EURONA umí plnit sny a že příště může splnit sen i Vám! Já si tuto příležitost rozhodně ujít nenechám!

Děkuji za tento zážitek!

Večeře leaderů - únor 2015

(zleva: Rubínová TOP manažerka Bára Skálová, Rubínová TOP manažerka Sylva Jašková, Obchodní ředitel Mgr. Daneš Marinica, zakladatel společnosti Eurona Lukáš Černý a TOP manažer Miroslav Kretek)

S Lukášem Černým a Bárou Skálovou:

 

Náš tým:

Setkání v novinkami v Rožnově pod Radhoštěm, 15. října 2014

Rubínové TOPmanažerky: Hanka Boudová, Bára Skálová, Sylva Jašková, budoucí TOPmanažerka Martina Klementová a obchodní ředitel společnosti Eurona, Mgr. Daneš Marinica

Učíme se od nejlepších!

Setkání a spoustu nové inspirace díky Radosti z prodeje: s panem Peterem Urbancem a panem Pavlem Farou a mými kolegyněmi Bárou Skálovou a Broňkou Štůskovou.

Naše parta, Stolín září 2014

Náš tým: TOP manažerky

Sylva Jašková, Broňka Štůsková, Svaťka Válková

Naše partička :-)

Společné foto se zakladatelem firmy Eurona s.r.o. Lukášem Černým a dalšími představiteli společnosti.

Oslava nové TOP manažerky: Broňka Štůsková

 

NÁŠ TÝM PORADCŮ:

 

 

Rozhovor Eurona NEWS 11-2011

 

Odkaz na oficiální stránky Eurona by Cerny

Při registraci uvádějte Eurona ID: 420-8666765999